Wyniki konkursu

• Autor: Anna Srubo
  • 2016-04-06 10:29:09

Od 2014 roku w naszej szkole odbywa się cykliczny konkurs na fiszki wyrazowe. Tak zwane fiszki (ang. flashcards) to karteczki z nazwami angielskimi i tłumaczeniami na odwrocie. Celem konkursu jest popularyzacja wiedzy leksykalnej z zakresu języka angielskiego oraz umożliwienie uczniom odnoszenia sukcesów na arenie szkolnej.

Wyniki konkursu

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu fiszek z danej kategorii wyrazów w jak najbardziej atrakcyjnej formie graficznej.

W pierwszym semestrze bieżącego roku szkolnego w trzech turach konkursu wpłynęło ponad 50 prac konkursowych, spośród których komisja konkursowa w składzie Oksana Fytsyak-Calik, Aleksander Skotarczak, Mariusz Królikowski wytypowała trzy pierwsze miejsca, trzy drugie, trzy trzecie oraz jedno wyróżnienie.

Poniżej przedstawiamy listę nagrodzonych uczniów:

Wrzesień/październik:

1 miejsce – Zuzanna Paluch (kl. 4a)

2 miejsce – Martyna Stępień (kl. 2Gb)

3 miejsce – Liwia Niedbała (kl. 4a)

wyróżnienie – Tomasz Wyrzykowski (kl. 2Gb)

Listopad/grudzień:

1 miejsce – Liwia Niedbała (kl. 4a)

2 miejsce – Julia Jaroszek (kl. 4b)

3 miejsce – Marta Warmińska (kl. 4a)

Styczeń/luty:

1 miejsce – Urszula Kloka (kl. 4b)

2 miejsce – Jakub Sałahub (kl. 4b)

3 miejsce – Julia Jaroszek (kl. 4b)

W drugim semestrze konkurs będzie kontynuowany. Ponadto na gazetce szkolnej w holu szkoły powstanie galeria najciekawszych prac konkursowych z pierwszego semestru.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie wszystkich uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum! Regulamin konkursu dostępny jest w gablotce obok sali 61 (parter B).